Grafik Tasarım

Anasayfa » Grafik Tasarım

Grafikri Reklam Dijital Baskı Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bir Reklam Ajansıdır. Reklam ajanslarının en önemli faaliyetleri arasında grafik tasarım işi gelmektedir. Reklam ajansındaki diğer mecralar grafik tasarım işlemlerinin tamamlanmasından sonra çalışmasını sürdürür. Örnek olarak en basit bir kartvizit grafik tasarımı olmadan üretilemez.

Reklam Ajansı deyimi ile aslında reklamcılık faaliyetlerinin hepsinin bir noktada toplandığı, değişik ilginç ve dikkat çekici reklam fikirlerinin çıktığı ofis ortamına denilmektedir.

Peki Reklam ajanslarında çalışanların hiyerarşisi nasıldır;

Ajans Başkanı: Ajansın sahibi yada ortaklarından biridir. Tam yetkilidir.

Kreatif Direktör: Ajansın başkanından sonra reklam fikirlerini yönetmekte yetkisi vardır. Onayı olmadan bir reklam yayına alınmaz.

Art Direktör: Görevi tasarım yapmak ve yapılacak tasarımlardaki görsellerin ana hatlarının oluşturulmasını sağlamak. Tasarımdaki renk, ışık, ses uyumu gibi kritik noktalarda yetkilidir.

Metin Yazarı: İlgi çekici kampanya fikirlerini bulup kreatif direktöre sunmaktır. Reklamlardaki neredeyse her söz ve belirtecin arkasında metin yazarı vardır. Kreatif direktörlüğe geçmek isteyenin yolu metin yazarlığından geçmektedir.

Grafiker: Art direktörden gelen ana hatları çizilmiş tasarımları kullanılabilir tasarım haline getirmek. Tasarımları basılı medyaya yada dijital medyaya uygun hale getirip çıktılarını almak.

Ajans – Tasarım hizmeti olarak Kurumsal Kimlik çalışması, Grafik Tasarım, Logo Tasarımı, Ürün Fotoğraf Çekimi, Tanıtım Videosu, Katalog Tasarımı gibi hizmetler vermekteyiz.

Whatsapp
Grafikri Whatsapp Hattı
Grafikri Whatsapp Hattı
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?